Про нашу клініку

Одним з багатьох елементів, що дозволяють нам відчувати справжній смак життя, є здорові зуби. Як і весь організм людини, вони потребують уваги, догляду та постійного контролю за їх здоров´ям. Стоматологічна клініка Яремчуків працює з 2009 року та допомагає відвідувачам у вирішенні проблем лікування та профілактики захворювань зубів. У штаті нашої клініки зібрана команда першокласних фахівців, які знають все про Ваші зуби, і впораються з задачами будь-якого рівня складності.

НАШІ ЛІКАРІ

Яремчук Богдан

2010 року закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. У 2012 році успішно завершив інтернатуру на базі ЛНМУ. У 2017 році пройшов курси підвищення кваліфікації по спеціальності “Загальна стоматологія”.  Постійно проходить спеціалізовані курси для удосконалення своєї майстерності.

Яремчук Микола
1981 року закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. У 1996 році пройшов курси підвищення кваліфікації по спеціальності “Ортопедична стоматологія”.

Яремчук Ярослав

2005 року закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. У 2007 році успішно завершив інтернатуру на базі ЛНМУ. У 2012 та 2017 роках проходив курси підвищення кваліфікації по спеціальності “Загальна стоматологія”.

Олександра Олександрівна

 У 2012 році закінчила Монаду. Була учасником теоретично- практичних курсів по темах:
-Особливості терапевтичного лікування в дитячій стоматології;
-Сучасні аспекти лікування карієсу та його ускладнень у дітей;
-Концепція стоматологічного прийому дітей;
-Сучасні погляди на лікування молочних зубів;
-Реставрація і ендодонтія тимчасових зубів;
-Загрозливі для життя стани, що можуть виникнути в кабінеті стоматолога.

НАШІ ПОСЛУГИ

Для кожного, хто звертається до лікаря-стоматолога, бажаним результатом є красива, здорова усмішка. У залежності від ситуації так званими кроками на шляху до цього стають та чи інша процедура, які і проводять спеціалісти нашої клініки. Основними та найбільш розповсюдженими процедурами стали:

  • консультація стоматолога;
  • професійна гігієна, чистка зубного каменю;
  • лікування та пломбування зубів;
  • послуги дитячого стоматолога;
  • протезування, коронки, вініри;
  • ортодонтія, вирівнювання зубів брекет системою та прозорими капами;
  • дентальна імплантація.

Всі види лікування проводяться максимально комфортно та безболісно для пацієнта. Робочий процес організовано відповідно медичним галузевим нормам, тому на кожну послугу дається гарантія якості.

    Клініка працює без перерв у зручному для відвідувачів режимі. Прийом пацієнтів відбувається за попереднім записом.

Вже давно доведено на практиці, що регулярне відвідування стоматолога для профілактики або лікування дозволить Вам надовго зберегти здорову, гарну посмішку. Саме ця мета стала головним лозунгом нашої стоматології.

Наша спеціалізація - Ваша чарівна посмішка

Лікарі клініки Яремчуків мають колосальний досвід діяльності у своїй галузі та успішно використовують на практиці новітні розробки закордонних колег. Завдяки широкій спеціалізації фахівці нашої лікарні надають будь-які стоматологічні послуги. Усе оснащення та устаткування відповідає сучасному європейському рівню. Для отримання найкращого результату до кожного свого пацієнта ми використовуємо індивідуальний підхід.

Усі ці компоненти забезпечують надання послуг на високому професійному рівні та виводять стоматологічну клініку Яремчуків на міжнародний ступінь.

На шляху до здоров’я та краси